نقره اطلس در سال ۱۳۹۰ با هدف تأمین نقره خام کارگاه های تولید مصنوعات نقره در شهر تبریز آغاز به کار نمود. این مجموعه در سال ۱۳۹۶ جهت توسعه فعالیت خود در صنعت نقره، اقدام به تأسیس شرکت ایپک تجارت اطلس نمود که این شرکت در حال حاضر در زمینه تولید و پخش عمده زیورآلات نقره فعالیت دارد. این شرکت مفتخر است با به کارگیری متخصص ترین صنعت گران و همچنین با استفاده از تکنولوژی روز و مواد اولیه با عالی ترین کیفیت، عرضه کننده زیورآلات نقره با کیفیت درجه یک صادراتی می باشد.

مجوز و نماد اعتماد الکترونیک نقره اطلس

نقره اطلس به منظور اطمینان واعتماد مشتریان خود مجوز و نماد اعتماد الکترونیکی را برای کسب و کارهای اینترنتی اخذ نموده است.

 

نماد اعتماد الکترونیکی یکی از عوامل مهم ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران است. از عوامل اعتماد خریداران به کسب و کار های اینترنتی به صورت ذیل میباشد :

۱- شناسایی مالک و مشخص بودن آدرس ثبتی دقیق کسب و کار

۲- صحت داشتن اطلاعات کالا

۳-ضمانت محصولات و ارائه خدمات پس ازفروش

۴- شفافیت و پیگیری روند سفارشات

۵- حفظ اطلاعات شخصی و مالی خریداران وب سایت

۶- تایید امنیت سایت توسط یک نهاد ملی

معنی نماد اعتماد الکترونیک چیست ؟

بر اساس آمار تایید امنیت سایت توسط نهاد ملی ( وزارت صنعت معدن و تجارت ) نماد اعتماد الکترونیک ، بیشترین تاثیر در اعتماد خریداران به کسب و کار های آنلاین را دارد .

نماد اعتماد الکترونیک به شکل یک لوگو در سایتهایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید سازمان ملی است به نمایش در می آید.

به نحوی که افراد در هنگام خرید آنلاین با اطمینان از اینکه وبسایت ها به تعهدات خود عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت خواهند شناخت ،‌ اقدام به خرید می نمایند.خریداران می بایست با جستجو در فهرست وب سایت های مورد تایید، از صحت ” نماد اعتماد الکترونیک ” به نمایش درآمده در وب سایت ها اطمینان حاصل نمایند.

فروشگاه اینترنتی نقره اطلس  www.atlas-silver.com جهت کسب اطمینان خاطر مشتریان عزیز خود ، توسط مرکز ملی توسعه و تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن احراز هویت شده است  این تاییدیه شامل صحت آدرس و تلفن های مرکز فعالیت و صلاحیت ما برای فعالیت در اینترنت و فضای مجازی توسط پلیس نظارت بر اماکن میباشد .

با کلیک بر روی لوگو نماد اعتماد enamad  از جزئیات بیشتری در سایت توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن اطلاع پیدا خواهید کرد.

فروشگاه نقره اطلس تمامی زیورآلات نقره از جمله انگشتر نقره، سرویس نقره، ساعت نقره، نیمست نقره، دستبند نقره، زنجیر نقره را در جعبه مخصوص بسته بندی بهمراه کیف دستی و فاکتور معتبر نقره اطلس به فروش میرساند.
بسته بندی انگشتر

بسته بندی انگشتر

بسته بندی سرویس

بسته بندی سرویس

بسته بندی نیمست

بسته بندی نیمست

بسته بندی دستبند

بسته بندی دستبند